West Coast Swing
Вест кост свінг – це неймовірно красивий та чуттєвий соціальний парний танець
West Coast Swing
Універсальний танець

Свінг в перекладі з англійської – качати, відповідно цей танець ще й ритмічний і драйвовий. Цей напрямок стає неймовірно популярним в сучасному світі завдяки його універсальності, адже цей стиль можна танцювати майже під будь-яку музику, починаючи від популярної (Imagine Dragons, Время и Стекло, Ariane Grande, Snoop Dog і т.п.) до джазу (Sam Cooke, Keb Mo, Brother Yusef).


Глибоку увагу в цьому танці виділено діалогу партнера і партнерки. Майже в кожному парному танці джентельмен має право вести даму і приймає основні рішення в танці. Це приємно, але, по правді кажучи, не до кінця чесно і демократично. У ВКС же партнерка – повноправний учасник діалогу і в будь-який момент може взяти ініціативу в свої руки, запропонувати свій розвиток танцю партнеру і відповісти на поставлене танцювальне питання.


Такі особливості сучасного свінгу безумовно роблять цей танець популярним у всьому світі. В Європі налічується близько 20 щорічних фестивалів від 500 до 1000 чоловік, де проходять масштабні танцювальні вечірки, а також змагання та майстер-класи від американських і європейських фахівців.