Full body stretching
Запрошуємо вас на стретчинг

Повільне, приємне, але насичене та ефективне розтягування усього тіла
Перше безкоштовне заняття
2 рази на тиждень
Без будь-якої підготовки
Вівторок / четвер - 17:45
Обмежень за віком немає
Викладач
Дар'я
Кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики

Дар'я з трьох років займалась художньою гімнастикою та згодом здобула вищу освіту хореографа. Була чемпіонкою області та призером чемпіонату України серед юніорів. Загалом має більш ніж 6-річний досвід викладання, а у нашій студії веде стретчинг та паралельно вивчає пол денс.

Дар'я навчить тебе відчувати кожну частину свого тіла, допоможе позбутися напруги у м'язах та розкриє потенціал твого тіла.
Перше заняття безкоштовне
Вівторок - 17:45 | Четвер - 17:45
stretching
Розтягування
Термін різновиду розтяжки походить від англійського слова stretch. У перекладі на українську він означає “тягнутися”,
“розтягуватися”. Заняття стретчингом складається із виконання повноцінного комплексу спеціальних вправ. Під час тренування у вас розтягуватимуться усі групи м’язів та сухожиль. Таким чином ви зможете зробити свою фігуру стрункою, а тіло гнучким. Особливістю стретчингу є те, що вам не потрібно фізично себе перенавантажувати.

Щоб досягти кращого результату вам необхідно відвідувати заняття мінімум 2 рази на тиждень.

  • Відсутність навантажень на серце. Тобто тренування можуть виконувати люди будь-якого віку.
  • Сприяє циркуляції крові. Таким чином заняття стретчингом допомагають боротися зі зайвою вагою.
  • Зменшує біль у тілі та суглобах. Стретчингом рекомендують займатися у реабілітаційних цілях. Він мінімізує болісні відчуття після травм та допомагає позбутися крепатури.
  • Робить тіло гнучким. Якщо ви вже давно намагаєтеся сісти на поперечний шпагат та прагнете мати хорошу розтяжку, то стретчинг пришвидшить бажаний результат.
  • Корегує неправильну поставу. Заняття стретчингом будуть корисними для тих, хто має звичку сутулитися. Експерти обіцяють, що вже через місять після регулярних тренувань ви помітите, як вам вдається тримати спину прямо.