Boogie-Woogie
Якщо вам подобаються хіти Елвіса Преслі, Чабби Чеккер, Джері Лі Льюїса, образи і хіти з фільму "Стиляги" і ви хотіли б навчитися танцювати під них, тоді вам до нас.
Boogie-Woogie
Соціальний танець
Бугі-вугі це соціальний* ретро-танець, що зародився в 50-х роках ХХ століття. З тих пір він зазнав чимало трансформацій, проте, як і раніше, танцюється під саму запальну музику - рок-н-рол, джаз, блюз, соул - під ритми якої неможливо встояти. Це унікальний, найпозитивніший, драйвовий, яскравий, веселий, дотепний і стильний танець. Крім музики особливістю цього танцю є стиль і образ танцюючих - це різнокольорові сукні в горох, в смужку, яскраві сорочки, піджаки брюки, метелики, підтяжки і всілякі аксесуари. У світі ретро-танців це практикується на численних заходах, вечірках, фестивалях. Це ціла культура, дуже захоплююча і цікава.

*Що означає соціальний танець? Це танець, знаючи правила, основи і принципи якого, ви зможете танцювати з будь- якою партнеркою або партнером. Використовуючи принципи ведення-слідування, ви будете імпровізувати і творити свій танець прямо в даний момент, тому кожен наступний танець не буде схожий на попередній. І чим багатший арсенал ваших знань та умінь, тим цікавіше вийде танець. Перші спроби будувати танець самостійно ви зможете вже через пару тижнів занять, а попрактикуватися ви зможете на вечірках, які ми регулярно проводим по вихідним.
Актуальний розклад